Sonda

Brak aktywnych sond

mamNewsa na Facebooku


Witamy na blog.mamNewsa.pl

Region, Wszystko, ADMINISTRATOR - 02.01.2013 00:00

A   A   A  
Witamy na blog.mamNewsa.pl
Portal mamNewsa.pl startuje z nową inicjatywą, jaką jest możliwość pisania blogów i zamieszczania własnych informacji.

Teraz każdy, kto ma coś ciekawego do powiedzenia na jakikolwiek temat (o którym nie piszemy) lub ma do przekazania własną informację, może po prostu zamieścić tekst.

 

To bardzo proste. Wystarczy się zalogować na mamNewsa.pl lub blog.mamNewsa.pl (a kto nie ma jeszcze konta – powinien wpierw dokonać rejestracji), a później można spokojnie dodać swojego newsa.

 

Należy pamiętać, że:

 

- Osoba zamieszczająca wpisy na blog.mamNewsa.pl akceptuje postanowienia zawarte w REGULAMINIE portalu mamNewsa.pl, a także oświadcza, że zamieszcza własne autorskie treści/zdjęcia i ponosi pełną i nieograniczoną odpowiedzialność za te treści.

 

- Administrator zastrzega sobie możliwość umieszczania treści niektórych wpisów ze strony blog.mamNewsa.pl na głównej stronie portalu mamNewsa.pl

 

- Za treść komentarzy pełną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.

 

- Zabronione jest umieszczanie grafik, tekstów, nagrań zawierających treści sprzeczne z prawem lub dobrymi obyczajami, a w szczególności pornograficznych, propagujących piractwo fonograficzne, komputerowe, upowszechniających techniki łamania danych, wirusy oraz wszelkich innych, podobnych w treści i działaniu, materiałów.

 

- Treści zamieszczone przez Użytkownika, a stanowiące naruszenie Regulaminu będą usuwane przez Administratora.

 

- Wszelkie uwagi, komentarze i pytania związane funkcjonowaniem blog.mamNewsa.pl, a także informacje o naruszeniach przez użytkowników niniejszego regulaminu proszę kierować na adres e-mailowy: kontakt@mamNewsa.pl

 

Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link


Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się teraz!


Komentarze
2016-04-01 15:13:02
miasto:

APELUJĘ do instytucji Miasta, odpowiedzialnych za organizację, oznakowanie, i przestrzeganie przepisów o ruchu drogowym w mieście. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystko jest jak należy, linie na jezdni pomalowane, znaki stoją w miarę czyste i jeszcze proste ale p o c o ? Przecież nikt, a przynajmniej wielu, tych znaków nie widzi i nie przestrzega. Samochody parkowane są na przejściach, w obrębie skrzyżowań, przed wjazdami na posesje, i ogólnie w miejscach gdzie nie wolno parkować, a nawet zatrzymywać pojazdów. O pomstę do nieba woła tolerowanie parkowania samochodów na oznaczonym znakiem "zakaz zatrzymywania się i postoju" odcinku ulicy Legionów /od strony kościoła/. Dzieje się tak w centrum miasta gdzie w pobliżu ma siedzibę Straż Miejska, a i radiowóz policyjny przejedzie od czasu do czasu. Nikt nie chce reagować - nie musi. Przecież nie jest nie jest powiedziane, że taki znak w tym miejscu ma być. Skoro samochody stoją, i w ruchu nie przeszkadzają to znaczy, że znak trzeba usunąć. Są w Polsce miasta gdzie znaki drogowe zlikwidowano i ruch odbywa się bezpiecznie. Nie uczmy się lekceważenia prawa. Z takich przyzwyczajeń wyrastają trudniejsze przypadki. Takie jakie obserwujemy w naszej obecnej przestrzeni publicznej. Pisząc te słowa , liczę na reakcję Władz Miasta. Podpisuję się jako wieloletni kierowca usilnie starający się, pomimo przeciwności , przestrzegać prawa. Zgadzam się na upublicznienie problemu.


2016-04-01 12:13:19
miasto:

Jestem mieszkańcem ul. Kilińskiego w Andrychowie. Wielokrotnie interweniowałem w sprawie konieczności budowania chodnika wzdłuż ulicy, dla poprawienia bezpieczeństwa wszystkich użytkowników ruchu drogowego, a w szczególności pieszych. Obecnie w okresie Świąt,obserwowałem jak przy dobrej pogodzie,chodnikiem, w sposób bezpieczny spacerowali przechodnie z dziećmi, lub pieskami. Serce rośnie. Dziękujemy Władzom Miasta. Proszę o rozpowszechnienie tego tekstu.


Reklama Google
Polecamy również

Andrychow.org

 

 

 

 

 


0.0063719749450684