Sonda

Brak aktywnych sond

mamNewsa na Facebooku


Dziki kraj pod rządami PISU

Region, Wszystko, barte - 30.08.2016 06:36

A   A   A  
Dziki kraj pod rządami PISU
Zaczerpnięte z internetu

Pogrzeb szczątków ofiar stalinowskich władz przerodził się w skrajnie prawicową manifestację. Z uroczystości zostali przepędzeni przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji z Mateuszem Kijowskim na czele. Padały groźby, doszło do szarpaniny. Skandaliczne wydarzenia w Gdańsku komentuje członek zarządu Razem, Maciej Konieczny:

"Dziwny to był pogrzeb. Prezydent Duda uśmiecha się radośnie w aureoli neofaszystowskich flag. Skrajnie prawicowi bojówkarze lżą, szarpią i przepędzają z uroczystości nieprawomyślnych uczestników. Policja, zamiast interweniować, asystuje bandytom.

Z liderami KODu, których siłą przepędzono z pogrzebu, różni mnie bardzo wiele, ale te różnice nie mają znaczenia w ocenie tego, co wydarzyło się wczoraj w Gdańsku. Trzeba powiedzieć jasno: To nie ogoleni na łyso bandyci będą decydować kto może, a kto nie może uczestniczyć w uroczystościach państwowych.

Przyzwoici ludzie nie mogą milczeć, gdy funkcjonariusze państwa przymykają oko na czujących się coraz pewniej neofaszystowskich bojówkarzy i demagogów. Będziemy piętnować współpracę urzędników, polityków i instytucji samorządowych ze skrajną prawicą. Przemoc i wzywanie do nienawiści to nie są poglądy. To przestępstwo".

www.partiarazem.pl

[Grafika: Fotografia Macieja Koniecznego i fragment cytatu z powyższej wypowiedzi]
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link


Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się teraz!


Komentarze
2016-11-28 19:32:05
gier228:

Kwik KODerastów to miód na moje stare serce !!!


Reklama Google
Polecamy również

Andrychow.org

 

 

 

 

 


0.023622035980225