Sonda

Brak aktywnych sond

mamNewsa na Facebooku


Jak można tak parkować??

Region, Wszystko, bracki7 - 16.10.2016 22:13

A   A   A  
Jak można tak parkować??


Miejsce akcji - chodnik przy bloku Starowiejska 9. Chodzi o uliczkę jednokierunkową, która łączy ulice Starowiejską z 27 stycznia (w sumie mieszkam tam od urodzenia a nie wiem, czy ta ulica ma nazwe? Bo nie jest to ani jedna ani druga ulica..).

Bohater akcji - no cóż.. czerwone BMW bardzo wpisuje się w schemat. Ale nie tylko ono tam parkowało. Za nim stały jeszcze dwa inne auta całkowicie blokując przejście chodnikiem. Ale jak zszedłem zrobić zdjęcia, ostał się tylko ten bohater.. Przed nim jeszcze stoi hyundai z Sosnowca, ale ten litościwie zostawił pół metra luzu.. Zresztą przyjezdnemu się nie dziwię, nie wiedział, że ten chodnik to bardzo uczęszczany szlak wiodący z i do centrum. Ale miejscowi powinni to wiedzieć..

Nie wiem, co powiedzieć.. niby myślenie nie boli, ale może jak się ma BMW, to nie trzeba myśleć? Ale mimo wszystko zaapeluje, ludzie, myślcie o innych!

Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link


Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się teraz!


Komentarze

Brak komentarzy!

Reklama Google
Polecamy również

Andrychow.org

 

 

 

 

 


0.0062351226806641